Reporting API (2.1.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Date
sq: Data

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Location
sq: Vendodhja
