Reporting API (2.1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Date
ta: தேதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Location
ta: இடம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
