Reporting API (2.1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Date
cs: Datum

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Location
cs: Místo

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název
