Reporting API (2.0.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Reporting
he: דיווח
