Reporting API (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
