Reporting API (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя
