Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Remove
af: Verwyder

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: updated
af: opgedateer

en: Edit
af: Wysig
