Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: updated
be: абноўлена

en: created
be: створана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Text
be: Тэкст

en: String
be: Радок

en: Expand
be: Разгарнуць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Collapse
be: Згарнуць
