Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Remove
bg: Премахни

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: updated
bg: Актуализирано

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Text
bg: Текст

en: String
bg: Стринг
