Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst
