Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text
el: Κείμενο

en: String
el: Φράση

en: Expand
el: Επέκταση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Collapse
el: Σύμπτυξη
