Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: String
eo: Signovico

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
