Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Remove
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: updated
fi: päivitetty

en: created
fi: luotu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: String
fi: Merkkijono

en: Expand
fi: Laajenna

en: Build
fi: Rakenna

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Output
fi: Tuloste

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Collapse
fi: Pienennä

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Current interface language
fi: Tämänhetkinen käyttöliittymäkieli
