Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin
