Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Remove
gl: Quitar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: updated
gl: actualizado

en: created
gl: creado

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Text
gl: Texto

en: String
gl: Cadea

en: Expand
gl: Despregar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Output
gl: Saída

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Collapse
gl: Pregar

en: Reporting
gl: Informes
