Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Remove
gu: લોપ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: created
gu: રચાયું

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
