Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Remove
id: Hapus

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: updated
id: diperbarui

en: Text
id: Teks

en: String
id: Untai

en: Expand
id: Perluas

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Collapse
id: Kempiskan

en: Entity Reference
id: Referensi Entitas
