Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: updated
ka: განახლებულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი
