Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: updated
kk: жанартылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: String
kk: Жазба жолы
