Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Remove
km: យកចេញ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Expand
km: ពង្រីក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Collapse
km: វេញ
