Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: created
ml: സൃഷ്ടിച്ചു

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
