Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Edit
mn: Засварлах

en: Text
mn: Текст

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
