Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Remove
mr: काढा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: created
mr: तयार झाले

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Text
mr: अक्षर

en: String
mr: संज्ञा

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
