Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Remove
ms: Buang

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: updated
ms: telah dikemaskinikan

en: Edit
ms: Sunting

en: Text
ms: Teks

en: String
ms: Rentetan

en: Expand
ms: Kembangkan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Collapse
ms: Terlipat
