Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Remove
nn: Fjern

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: updated
nn: oppdatert

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: String
nn: Streng

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
