Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: updated
os: сног

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан
