Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Edit
ps: سمون

en: Text
ps: متن

en: Bundle
ps: بنډل

en: Collapse
ps: غونډول
