Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: updated
sk: aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: String
sk: Reťazec

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
