Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Remove
sl: Odstrani

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: updated
sl: posodobljeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: String
sl: Niz

en: Expand
sl: Razširi

en: Machine name
sl: Strojno ime
