Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: updated
sq: u përditësua

en: Edit
sq: Ndrysho

en: String
sq: Vargu

en: Expand
sq: Shpalos
