Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Remove
sv: Ta bort

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: updated
sv: uppdaterad

en: created
sv: skapad

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: String
sv: Sträng

en: Expand
sv: Fäll ut

en: Build
sv: Bygg

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Output
sv: Mata ut

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Collapse
sv: Fäll in

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens
