Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: updated
ta: இற்றைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க
