Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست
