Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: Text
ur: متن

en: String
ur: سطر

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
