Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Remove
vi: Xoá

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: updated
vi: đã cập nhật

en: created
vi: đã tạo

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Text
vi: Văn bản

en: String
vi: Chuỗi

en: Expand
vi: Mở rộng

en: Build
vi: Xây dựng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Output
vi: Đầu ra

en: Collapse
vi: Thu gọn
