Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: updated
az: yeniləndi

en: Edit
az: Dəyiş

en: Text
az: Mətn

en: String
az: Mətn

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Collapse
az: Yıxılma

en: Entity Reference
az: Entity müraciəti
