Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ
