Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: updated
ca: actualitzat

en: created
ca: creat

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: String
ca: Cadena

en: Expand
ca: Expandeix

en: Build
ca: Construir

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Output
ca: Sortida

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Current interface language
ca: La llengua actual de la interfície
