Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: updated
cs: aktualizováno

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: String
cs: Řetězec

en: Expand
cs: Rozbalit

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Collapse
cs: Sbalit
