Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།
