Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: updated
eu: eguneratua

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: String
eu: Katea

en: Expand
eu: Zabaldu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Collapse
eu: Tolestu
