Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Remove
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: updated
hr: osvježeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Text
hr: Tekst

en: String
hr: Struna

en: Expand
hr: Raširi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Collapse
hr: Sažmi
