Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: updated
is: uppfært

en: created
is: stofnað

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Text
is: Texti

en: String
is: Strengur
