Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Remove
jv: Buwang

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: updated
jv: wis diupdate

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Text
jv: Teks

en: String
jv: Tembung

en: Expand
jv: Kembangna

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Collapse
jv: Nyusut
