Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: String
lt: Eilutė

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Build
lt: Kurti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Collapse
lt: Sutraukti
