Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: updated
lv: labots

en: created
lv: izveidots

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: String
lv: Virkne

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
