Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း
