Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Text
ne: अक्षर

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
