Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: updated
nl: bijgewerkt

en: created
nl: aangemaakt

en: Edit
nl: Bewerken

en: Text
nl: Tekst

en: String
nl: Tekenreeks

en: Expand
nl: Uitklappen

en: Build
nl: Samenstellen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Output
nl: Uitvoer

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Collapse
nl: Inklappen

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Current interface language
nl: Huidige interfacetaal

en: Source entity
nl: Bronentiteit
