Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Remove
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: updated
pl: zaktualizowany

en: created
pl: utworzono

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Text
pl: Tekst

en: String
pl: Napis

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji
